Najlepsza karma dla kota?

Najlepsza karma dla kota?

Mając zniewalającego kotka w mieszkaniu warto zastanowić się, w jaki sposób podejść do kwestii jego odżywiania. Niekiedy przeciętna karma zdobywana w supermarkecie nie zdaje sprawdzianu, albowiem kot ma okazję jej nie jeść. Po pewnym czasie tego samego jedzenia kubki smakowe dają o sobie znać a kot przez to ma okazję stać się o dużo bardziej wybredny.

Karma dla kotów powinna być poprawnie zbilansowana do pragnień takiego zwierzęcia, jednak, co jakiś czas warto jednak urozmaicić jego codzienne pożywienie, żeby nakłonić go do takiej suchej karmy. Można na przykład wkroić kilka plasterków pokrojonej ryby, np. wędzonej makreli, łososia czy innego rodzaju. Koty ubóstwiają rybę.

Psy też, należałoby o tym pamiętać, gdy wybieramy produkty rodzaju karma dla psów. To naturalnie dzięki takiemu zabiegowi będzie wolno zdecydowanie bardziej wynagrodzić swojego zwierzaka. Karmy wyłącznie dla kota są w stanie różnic się smakowo, dlatego od czasu do czasu przyzwoicie jest zmieniać suchą karmę na inny smak, by wprowadzić odrobinę urozmaicenia. Z pewnością kot doceni to swoją wdzięcznością. Takie karmy nie są bardzo drogie, nabyć je można w paczce kilogramowej bądź w większych.

Category : karma dla kota Tags : , ,